informacja o sklepie

Odyssey — sklep sportowy z tradycją

Sklep sportowy Odyssey istnieje od 2009 roku, jednak jego osłona on-line funkcjonuje dopiero od 2018 roku. W tym — dość długim okresie — pojęliśmy podstawy tego, jak najlepiej odpowiadać na potrzeby poszczególnych grup klientów, a także, w jaki sposób dobierać asortyment sprzedażowy tak, aby łączył o w sobie walory estetyczne pochodzące wprost z wybiegów, z praktycznością użytkowania.

Choć nie jesteśmy firmą rodziną, to robimy wiele, aby w naszej pracy panowała dokładnie taka atmosfera, jak w wielu polskich domach. Dbamy nie tylko o potrzeby klientów, ale również o dobro zatrudnianych osób. To między innymi takie podejście względem członków społeczeństwa czyni nasz sklep godnym zaufania.

Sklep sportowy Odyssey — oferta i założenia

Oferta sklepu sportowego Odyssey jest skierowana przede wszystkim do konsumentów, którym zależy na wysokiej jakości produktów, które kupują. Swoją działalnością staramy się promować aktywny styl życia i rywalizację sportową prowadzoną w duchu fair-play. W proponowanym przez nas asortymencie znajdują się elementy kolekcji odzieżowych wartościowych marek takich jak:

Personel sklepu sportowego Odyssey dba o to, aby ubrania znajdujące się w sprzedaży łączyły w sobie wysoki poziom funkcjonalności, doskonałą jakość wykonania, ale jednocześnie były zgodne z obowiązującymi trendami. W dzisiejszym świecie można wyrażać się na wiele różnych sposobów — jedni stawiają na taniec i jogę, inni wolą piłkę nożną, jogging i uprawianie turystyki górskiej. Rzeczywistość zmienia się na naszych oczach, co oznacza, że już od dawna para trampek nie wystarczy, aby oddawać się swojej ulubionej aktywności fizycznej. To właśnie z powyższych powodów staramy się pozostawać na bieżąco z wytycznymi pochodzącymi ze świata mody. Nie warto jednak wierzyć nam na słowo. O wiele ciekawszą opcją jest zapoznanie się z produktami, które postanowiliśmy umieścić w naszym sklepie internetowym.

Adidas Nike Puma 4F

Adidas to więcej niż tylko znana marka odzieży sportowej. Od lat jest ona doceniana zarówno przez słynnych sportowców, jak i artystów takich jak Snoop Dogg. Popularność marki uczyniła ją nieodzownym elementem popkultury — trampki superstar, czy też komplety dresów z serii Oryginals do dziś pozostają jednymi z najbardziej kultowych outfitów, jakie można sobie wyobrazić. Warto jednocześnie wspomnieć o tym, iż Adidas dba o to, aby ich buty, odzież i akcesoria stanowiły swoisty synonim dla wysokiej jakości wykonania i zastosowanych surowców.

Nike to jeden z głównych producentów odzieży sportowej na świecie. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją obuwia, ubrań, a także różnego rodzaju akcesoriów (np. plecaki i torby). Marka działa nieprzerwanie od 1964 roku. W tym czasie Nike zdobyło zaufanie nie tylko konsumentów, ale także wielkoformatowych gwiazd. Ich ubrania były noszone między innymi przez Eminema, Justina Biebera, a nawet Rihannę. To jedna z tych marek, które przykładają dużą wagę zarówno do walorów estetycznych swoich produktów, jak i wysokiej jakości ich wykonania.

Wpisując w wyszukiwarkę Google hasło „Puma”, w pierwszej kolejności wcale nie pojawią się zdjęcia egzotycznych kotów. Zamiast nich dojrzymy logo tej sławnej marki odzieży sportowej. To niemieckie przedsiębiorstwo działa od 1924 roku i może poszczycić się dość bogatą historią obecności w licznych reprezentacjach narodowych. Marka stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów. Ich obuwie, koszulki, bluzy i komplety dresów wyróżniają się ponadprzeciętnie wysoką jakością. W związku z powyższym kupno ubrań tej firmy to rodzaj inwestycji na co najmniej kilka lat.

4F to polska marka zajmująca się projektowaniem i produkcją obuwia, odzieży, oraz akcesoriów sportowych. Ze względu na wagę, jaką założyciele firmy przywiązują do jakości wypuszczanych produktów, 4F dość szybko zyskało aprobatę zarówno wśród amatorów sportowego wyglądu w trybie codziennym, jak i profesjonalnych sportowców. Nasza rodzima marka aktualnie jest obecna w ponad 30 państwach na świecie, a poszczególne elementy ich asortymentu można spotkać w kilkuset sklepach wielomarkowych. To zdecydowanie powód do dumy!

Najlepsze tkaniny jako priorytet

Kupuj z głową

U Nas kupujesz tylko oryginalne produkty

Original - mówi samo za siebie

Najwyższa jakość - potwierdzona gwarancją producenta Więcej

 • najwyższą jakością tkanin, z których zostały uszyte
 • projektami przygotowanymi przez profesjonalistów
 • ingerencją projektantów mody w ostateczny krój
 • zadowalającym poziomem funkcjonalności
 • obecnością ciekawych wzorów
 • dużym komfortem użytkowania
 • fasonami, które korzystnie układają się na poszczególnych typach sylwetek,
 • rozmiarówką zgodną z ogólnie obowiązującymi normami

Na szczególną uwagę zasługują jednak wspomniane już wcześniej materiały. Marki, których ubrania posiadamy w ofercie, korzystają jedynie z tych tkanin, które realnie są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród nich znajdujemy bawełnę, nylon i wysokogatunkowy poliester. Choć sztuczne tkaniny są dość często krytykowane przez szerokie grono konsumentów, to w przypadku odzieży sportowej znajdują one ogromne zastosowanie, które jednocześnie jest tym właściwym.

Poliester to bowiem materiał nierozciągający się na stałe, dopasowujący się do każdego rodzaju sylwetki, nietracący walorów kolorystycznych i odporny na gniecenie.

Rodzaje odzieży i obuwia sportowego, dostępnego w sklepie Odyssey

Oferta sklepu sportowego Odyssey została opracowana tak, aby odpowiadać oczekiwaniom kobiet, mężczyzn, a także dzieci. Oprócz odzieży i obuwia sportowego można znaleźć w niej również różnego typu akcesoria sportowe. W proponowanym szerokim spektrum asortymentu znajduje się odzież i obuwie sportowe na każdą porę roku i każdą z możliwych aktywności fizycznych. Jak to mówią "do tańca i do różańca". Począwszy od biegania, piłki nożnej, siatkówki przez taniec, jogę, fitness a skończywszy na turystyce pieszej.

W razie trudności z podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej personel sklepu Odyssey pozostaje do dyspozycji klientów i chętnie służy im pomocą i swoim własnym doświadczeniem.

Możliwe formy dostawy i płatności

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Efektem tej świadomości jest między innymi to, że udostępniamy wiele możliwości, jeśli chodzi o opcję dostarczania zamówionych produktów. Aktualnie można skorzystać z:

 • płatności zbliżeniowe
 • kartami Visa i Mastercard
 • płatności gotówką
 • płatności przelewem standardowym
 • płatności Przelewy24

Klientów zainteresowanych samodzielnym odbiorem zamówienia zapraszany do sklepu sportowego Odyssey, który znajduje się w Limanowej, przy ulicy Krótkiej (województwo małopolskie). Poza tym zachęcamy oczywiście do zakupów i żywimy nadzieję, że będą Państwo usatysfakcjonowani nie tylko jakością oferowanych produktów, ale również świadczonych przez nas usług.